DOSTAWA ZWROTY PŁATNOŚĆ

Dostawa
HERSEASONS dostarcza za pośrednictwem firmy DPD. Na terenie Polski czas dostawy wynosi 3 dni robocze. Wysyłka na terenie Polski jest darmowa. W momencie wysyłki zamówienia otrzymujesz e-mail z numerem śledzenia. Kurierzy DPD dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku.

Zwroty
Zakupiony towar możesz zwrócić do 14 dni od daty dostawy zamówienia.

  • Upewnij się, że zwracany towar nie nosi żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń a także zawiera oryginalne metki oraz opakowanie. Nie usuwaj metek. Zwrot będzie przyjęty tylko z kompletem metek.
  • Wypełnij formularz zwrotu i umieść go w paczce. W przypadku braku formularza procedura zwrotu może znacznie się wydłużyć.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych po upływie wyznaczonego terminu oraz artykułów, których stan wskazuje na zużycie lub zniszczenie. Gwarantujemy zwrot całej kwoty dokładnie tą samą metodą, która została wybrana do złożenia zamówienia. W przypadku zwrotu towaru koszt wysyłki leży po stronie klienta. HERSEASONS nie oferuje opcji wymiany towaru. Prosimy nie nadawać zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Adres do wysyłki zwrotów
Adres do zwrotów podany zostanie drogą mailową po uprzedniej informacji o zwrocie produktu, prosimy o kontakt na contact@hs-thelabel.com

Wymiany
HERSEASONS nie oferuje opcji wymiany towaru.

Płatność
hs-thelabel.com akceptuje następujące metody płatności:

  • Paypal
  • tpay

Dane na stronie hs-thelabel.com przesyłane są bezpiecznym, szyfrowanym połączeniem SSL. Dodatkowo przy płatnościach kartą kredytową lub debetową należy podać kod CVV (Card Verification Value), stosowany jako zabezpieczenie w elektronicznych transakcjach handlowych.